כתבו עלינו

זה הזמן לעצב את הבית - Tal's Home רשת חנויות רהיטים לעיצוב הבית של הצפון

כבר שנתיים שמגפת הקורונה כאן, לעיתים נראה שכבר יצאנו מהמשבר ואז שוב חוזרת במסווה של ווריאנט אחר. נראה שהתרגלנו, החיים כבר לא כל כך דומים למה שהיו, אבל מי זוכר? אנחנו הרבה פחות טסים לחו"ל, המון אנשים עובדים מהבית, פגישות שפעם היינו נוסעים בשבילן חצי מדינה מתנהלות היום בזום בפיג'מה. כולנו נמצאים בבית הרבה יותר, זו עובדה.

עכשיו שהבית הפך למקום בילוי, אירוח, עבודה ופנאי – הגיע הזמן לעצב אותו מחדש, כדי שיהיה נעים ומזמין יותר וגם כדי שיהיה יותר פונקציונלי לצרכים החדשים שלנו. ראיינו את אבי וקלריס טל, הבעלים של רשת Tal's Home רשת חנויות רהיטים לעיצוב הבית, בנוגע לשינויים שהתרחשו בעולם ריהוט ועיצוב הבית בשנתיים האחרונות.

נתחיל מההתחלה – ספרו לנו קצת על העסק שלכם?

אבי: "קלריס ואני הקמנו את לפני כעשור את רהיטי 'פור יו' – עסק משפחתי, שהמטרה שלו היא לאפשר לכל אחד ואחת לרכוש רהיטים איכותיים במחירים סבירים. זה ענף שבו כמעט כולם גוזרים פערי תיווך גבוהים, אז החלטנו להציג מודל שונה שבו הייצור של הרהיטים והשיווק נעשים על ידינו באופן ישיר. בצורה הזאת אנחנו יכולים לשלוט בשרשרת הייצור והשיווק של הרהיטים, לדאוג לאיכות גבוהה ולהוזיל ללקוחות את  המחירים כדי שיהיו נגישים".

איפה אתם ממוקמים?

קלריס:" מחנות אחת קטנה גדלנו לאט לאט לרשת, והיום יש לנו שלוש חנויות – בחדרה, עפולה וטבריה. אנחנו משווקים את הרהיטים בפריסה ארצית מלאה ושולחים לכל הארץ בזמן אספקה מהיר ואל כמה חודשים כמו שמקובל אצל חלק מהיבואנים, ומתחייבים ל-100% איכות, אמינות, ושביעות רצון.

ספרו לנו על השינויים שחוויתי במהלך השנתיים האחרונות…

קלריס: "ללא ספק יש שינוי עצום מאז הקורונה. קודם כל – הרבה יותר לקוחות מתייעצים וקונים בטלפון, הרבה משלוחים… הענף הזה מאוד התפתח בארץ ובעולם ואנשים התרגלו להזמין הכל במשלוח, ועדין אין כמו החוויה של להגיע לחנות ולראות את השפע העצום. דבר שני, הלקוחות מחפשים כל הזמן לחדש ולרענן, מודעים לטרנדים ומחפשים את הדבר הבא בעיצוב הבית ולכן אנחנו כל כמה חודשים מכניסים קולקציה חדשה ועדכנית לחנויות ומאפשרים לבחור מבין מאות בדים ודגמים."

ראינו שאתם כבר לא "רהיטים פור יו", ספרו לנו על המיתוג החדש.

אבי: בעקבות הקורונה התחלנו להרגיש שינויים בקהל הלקוחות, בגישה לרהיטים ולבית בכלל. למרות שאנחנו רשת אנחנו עסק משפחתי, קלריס ואני מנהלים אותו, וגם הבן שלנו, אור, עובד איתנו. הבחירה בשם חדש – Tal's Home משדרת ללקוחות בדיוק את מה שקורה בתוך החנויות – זה כמו הבית שלנו. יחס חם ואישי ללקוחות הוא מעל לכל עבורנו, אכפת לנו שהלקוחות יהיו מרוצים גם מהאיכות, גם מהשרות וגם מהמחיר. בעקבות הקורונה כולנו מבלים הרבה יותר בבית ואנחנו רוצים שהלקוחות שלנו ימצאו אצלנו את הריהוט שדרג להם את הבית ויגרום להם להרגיש הכי נוח ונעים. רהיטי Tal's Home מאפשרת לכל אחד ואחת לרכוש רהיטים מעוצבים, איכותיים ובמחירים סבירים."

מסיור בחנויות הרשת: חדרה, עפולה וטבריה ניתן לראות אולמות תצוגה מעוצבים עם מבחר עצום של דגמים ובמחירים אטרקטיביים שלא רואים במקומות אחרים.

טלפון לבירורים: 1700-50-86-50

רשימת סניפים:

סניף חדרה – רחוב עובדיה יוסף 2

סניף טבריה – רחוב יהודה הלוי 55

סניף עפולה – רחוב קהילת ציון 17