כסאות לפינת אוכל

איך בוחרים כסאות לפינת אוכל?

אנחנו תמיד רוצים גם וגם. אנחנו מצד אחד רוצים לארח כמה שיותר חברים כל הזמן. הרי אנחנו ישראלים ואנחנו מבשלים באמת, פצצה. מהצד השני אנחנו תמיד חייבים 'להפגיז' עם כסאות לינת אוכל ופינת אוכל הנראים מדהים כאילו הבית שלנו יצא עכשיו מכתבת שער למגזין נחשב בתחום עיצוב הבית.

פינות אוכל הן אולי תכשיט יפה לבית בעולם המערבי, כזה הניצב כמו פסל במוזיאון, לא אחד בו צריך להשתמש כל הזמן. אבל אצלנו, אצל הישראלים, בחירה של פינת אוכל כמו גם כסאות לפינת אוכל זו בחירה לא רק ברמה העיצובית אלא גם ברמה הפרקטית, הפונקציונאלית הפשוטה.

כסאות לפינת אוכל יכולים להגיע באלפי צורות ודגמים שאת חלקם לא הייתם מדמיינים בכלל. אנחנו מדברים על כסאות לפינת אוכל מרופדים, או כאלו עשויים עץ, ברזל ועוד. אתם רוצים לבחור כסאות לפינת אוכל צבעוניים? אין שום בעיה! גם את אלו תוכלו למצוא בקלות בכל אולמות התצוגה של טל'ס הום.

בגלל השפע הרב, צריך, רגע לפני שנגשים לקנות כסאות לפינת אוכל, רגע לעצור ולחשוב מה מבין האפשרויות הטובה ביותר עבורכם. הכינו את עצמכם למסע הכולל עולם שלם של משחקי צבעים וצורות, כי אנחנו יוצאים לדרך ממש עכשיו.

קודם כל, מיקוד

כאמור, אנחנו אוהבים לאכול. מה לעשות? ישראלים אוהבים לאכול וטובים מאוד בלהכין אוכל. יתרה מזאת, אנחנו, הישראלים קשורים למשפחות שלנו ומביאים מספר יחסית גדול של ילדים. האמת היא שמבין מדינות המערב, ישראל היא המדינה עם שיעור הילודה הגבוה ביותר.

כך שלא פעם תמצאו בבתים ישראליים רבים מספר של פינות אוכל. פינות אוכל יכולות להיות במטבח, בסלון ולא פעם נמצא פינות אוכל גם במרפסת.

לכן, כאשר אנחנו בוחרים כסאות לפינת אוכל אנחנו כמובן חייבים להתחיל קודם כל מהמישור הפרקטי ולשאול את עצמנו לאן אנחנו מיעדים את אותם הכיסאות. האם אנחנו רוצים להניח כיסאות לפינת אוכל במרפסת? כי אז לא נבחר כסאות לפינת אוכל מרופדים בבד יקר שיספוג אבק. לעומת זאת, אם אנחנו צריכים כסאות לפינת אוכל בסלון אנחנו אולי לא נרצה לבחור כסאות לפינת אוכל מבד לא איכותי מספיק, כזה שאולי יותר קל לנקות ולכן בכיסאות המרופדים באופן הזה ניעזר דווקא בפינת האוכל הקטנה במטבח.

הגודל דווקא כן קובע

כמובן שלא נבחר כסאות לפינת אוכל שלא נכנסים בשולחן היטב נכון? זה לא משנה מה מספר בני הבית, אם אותם כסאות לפינת אוכל לא נכנסים היטב, אתם תמצאו את עצמכם עם כיסאות מיותרים מנקדים את המרחב ומייצרים בכם תחושה של אי נוחות. לכן, אנחנו חוזרים על הכלל הראשון של כל מעצב מתחיל: אתם מחפשים כיסאות לפינת אוכל ? התחילו בתהליך במדידה של השולחן.

כאשר תגיעו לחנות, אצלנו, אצל טל'ס הום תוכלו כמובן לבדוק את גודל הכיסאות ולבצע את ההתאמה הנדרשת. אל תשכחו כמובן לבדוק את ההיקף הרחב ביותר במקרה בו בחרתם כסאות לפינת אוכל עם רגליים מתרחבות על מנת להבטיח כי אלו אכן ייכנסו בצורה טובה לשולחן ולא יפריעו למרחב.

גודל כסאות לפינת אוכל

זה הזמן להשתגע

הדבר הכיף ביותר שיש בבחירה של כסאות לפינת אוכל הוא זה שאתם בוחרים כמה כיסאות. למה זה כיף? בניגוד לבחירה של רהיט אחד, המגיע לרוב בצבע אחד, כאן אתם יכולים להשתגע. אם אתם רוצים אתם יכולים לבחור כמה כסאות לפינת אוכל בכמה צבעים שונים. אתם יכולים לבחור סוגים שונים של כסאות לפינת אוכל אם אתם רוצים ללכת רחוק ולעצב פינת אוכל מודרנית חסרת סימטריה. אם אתם דווקא אנשים של סטים כמובן תוכלו לבחור כסאות לפינת אוכל באותה הצורה והצבע, כאלו המשדרים שקט וניקיון בעין שמשרים רוגע על הרבה אנשים.

למה שלא תלכו קצת לחפש השראה?

אנחנו חיים בעולם בו כל המידע אותו אנחנו צריכים נמצא לנו בכף היד. כמובן שתוכלו לאורך כל הדרך להיעזר במומחים של טל'ס הום. אבל אם אתם לא בטוחים מה אתם רוצים בכלל, פשוט פתחו את האינטרנט או את האפליקציות העוסקות בעיצוב ופשוט לכו לחפש קצת רעיונות.

אנחנו ממליצים לכם גם, בנוסף לכך, לשוטט קצת באתר האינטרנט של טל'ס הום מה שייתן לכם טיפה השראה ויאפשר לכם להבין מה האופציות העומדות לפניכם.

עגול או מרובע?

היום, כסאות לפינת אוכל מגיעים בשתי צורות עיקריות. כאשר אנו יכולים למצוא כסאות לפינת אוכל שהמשענת עם קצוות חדים, זאת אומרת שמדובר על משענת מרובעת. במקרים אחרים, קצוות הכיסא יהיו כהות, מה שהופך את הכיסא לכיסא עגול.

במה אתם צריכים לבחור? תלוי. קודם כל בחירה של כסאות לפינת אוכל מרובעים או עגולים צריכה להיעשות על פי טעמכם האישי. יש כאלו המעדיפים מראה 'יוקרתי' של כסאות לפינת אוכל בעלי משענת מרובעת בעוד אחרים אוהבים כסאות עם משענת עגולה על מנת לשוות לפינת האוכל מראה 'חמים' יותר, 'כפרי' יותר ואולי גם 'צעיר' יותר.

גם כאן ההמלצה היא פשוט להיכנס לאתר של טל'ס הום ולראות מה מהעיצובים מדבר אליכם יותר. כך תוכלו וודאי לבחור בצורה טובה יותר כסאות לפינת אוכל שתיתן לכם תחושה טובה.

קונספט כסאות לפינת אוכל

מסגרת תקציב זה תמיד דבר חשוב

אין כמעט לקוח שלא מגיע לחדר התצוגה של טל'ס הום ולא מתחיל להתבלבל. השפע עלול לסחרר ולהביא אתכם לקניות יקרות שאולי לא רציתם בהן מראש. אחת ההמלצות שלנו היא להחליט מראש על מסגרת תקציב ולהוסיף לה קצת למקרה בו תרצו לרכוש בסופו של דבר כסאות לפינת אוכל בתקציב גבוה משחשבתם.

לא מתפשרים על איכות

כסאות הם תמיד דבר קריטי. אנחנו יודעים שאתם באתם לשמוע על עיצוב ואתם לא חושבים על המשמעות של כסאות לפינת אוכל העומדים בתקנים הנדרשים. אבל, שימו לב כי אם יש לכם ילדים קטנים, כאלו שעלולים לשחק עם הכיסאות ולעשות מעשי שובבות, כנראה שעדיף לכם כסאות לפינת אוכל כבדים יותר שימנעו מהילדים לשחק באופן לא בטוח עם הכיסאות.

בכל מקרה, אנחנו כאן, אצל טל'ס הום מבטיחים לעשות הכל כדי לשמור על הבטיחות שלכם ושל הילדים שלכם ולכן מביאים כסאות לפינת אוכל שלא נופלים מאיכותם של כיסאות לפינת אוכל עמידים בכל רחבי העולם.

אתם יכולים לשנות קונספט מפעם לפעם

אם אתם בוחרים כסאות לפינת אוכל בכמה מרחבים שונים, מרפסת, סלון ומטבח, אתם יכולים להרשות לעצמכם לשחק קצת עם רעיונות העיצוב שלכם ולעשות קצת אחרת בכל מקום. כך תוכלו לדייק בצורה טובה יותר את אותם כסאות לפינת אוכל שרכשתם לאווירה אותה הייתם רוצים לייצר בכל אחת מהפינות.

שוב, גם כאן המיקוד שלכם והבנת הצרכים שלכם לכתחילה יעזרו לכם לבחור טוב יותר בהמשך וכמובן יעזרו לנו, כאן ב- טל'ס הום להתאים לכם כסאות לפינת אוכל בצורה טובה יותר.

מה עושים עכשיו?

כל שנשאר לעשות הוא ליצור אתנו קשר. אנחנו כאן, אצל טל'ס הום מחכים רק לכם כדי שנבחר ביחד את הרהיטים שיהפכו את פינות האוכל שלכם לאופניות, נעימות וכאלו שכל מה שאתם רוצים לעשות בהן הוא לשבת ולאכול. 

שתפו את המאמר לחברים:

Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook